Znajdź PRACĘcodziennie nowe oferty

Wszystkie nasze oferty są starannie wyselekcjonowane i pochodzą od rzetelnych pracodawców. Jeśli w naszej bazie nie ma interesującej Cię oferty - zostaw nam swoje CV, możesz też zapisać się do newslettera, by na bieżąco śledzić nowości.

Wybierz lokalizacje

Wybierz województwo

lub

wybierz miasto

Wybierz obszar

Stanowisko

Branża

Miejsce pracy

Data dodania

Specjalista ds. Jakości
Specjalista ds. jakości
Łódź
2018-03-06

Numer ogłoszenia: 613

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno – selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz  executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 10079.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży gastronomicznej o ogólnopolskim zasięgu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • współpraca przy tworzeniu/aktualizacji obowiązującej dokumentacji systemowej
  • nadzór nad dokumentacją technologiczną, HACCP, dokumentacją reklamacji Klientów, dokumentacją jakościową produktów zakontraktowanych
  • realizacja procesu reklamacyjnego w tym zgłaszanie reklamacji i akceptacja odpowiedzi dostawców
  • umiejętność przeprowadzania testów jakościowych produktów spożywczych
  • administrowanie bazą danych reklamacji
  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu HACCP, GHP, GMP
  • współpraca z dostawcami i  działami  wewnątrz firmy w zakresie ciągłej poprawy jakości, ustalania nowych standardów jakościowych, udział w projektach poprawy jakości
  • monitorowanie parametrów jakościowych produktów spożywczych

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w gastronomii
  • wykształcenia wyższego o profilu technologia żywności, zarządzanie jakością, biotechnologi
  • znajomość wymogów systemu HACCP i przepisów prawa żywnościowego, norm ISO 22000 i ISO 9001, standardu BRC
  • znajomość aktualnych rozporządzeń dotyczących etykietowania produktów spożywczych
  • zainteresowania kulinarne
  • praktycznej znajomości aplikacji z rodziny MS Office, w szczególności Excel
  • umiejętności organizacji czasu pracy, umiejętności pracy pod presją czasu
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • dokładności i skrupulatności

Nasz klient oferuje:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, działającej w stabilnej branży
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach o zasięgu ogólnokrajowym
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę
Lokalizacja: Łódź
Kontakt: 609 690 809 | pawel.burczy@agencja-headhunters.eu
Wymagane dokumenty: CV wraz z klauzulą
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami