Znajdź PRACĘcodziennie nowe oferty

Wszystkie nasze oferty są starannie wyselekcjonowane i pochodzą od rzetelnych pracodawców. Jeśli w naszej bazie nie ma interesującej Cię oferty - zostaw nam swoje CV, możesz też zapisać się do newslettera, by na bieżąco śledzić nowości.

Wybierz lokalizacje

Wybierz województwo

lub

wybierz miasto

Wybierz obszar

Stanowisko

Branża

Miejsce pracy

Data dodania

Regionalny Doradca Techniczno - Handlowy
Doradca techniczno - handlowy
Bydgoszcz
2018-03-06

Numer ogłoszenia: 612

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno – selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz  executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 10079.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  •  aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, budowanie i utrzymanie długotrwałych relacji z Klientami na podległym terenie,
  •  profesjonalne doradztwo techniczne na budowie,
  •  realizację założonych planów sprzedażowych,
  •  budowanie wysokiej jakości relacji z Klientami,
  •  promocja i budowanie silnej pozycji firmy i produktów w danym regionie,
  •  przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji dla Klientów oraz negocjowanie ich warunków,
  •  przygotowywanie, podpisywanie i nadzór nad realizacją umów handlowych,
  •  opracowywanie prostych projektów technologii wykorzystania systemów firmy
  •  nadzór nad kompletacją dostaw i rozliczeń z Klientami

Wymagania:

  • 2-3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży budowlanej,
  • wykształcenie wyższe (budowlane),
  • znajomość rynku inwestycji budowlanych,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
  • samodzielność w działaniu, samodyscyplina,
  • czynne prawo jazdy kat.B,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języka obcego będzie stanowić dodatkowy atut,
  • miejsce zamieszkania - Bydgoszcz lub okolice (do 30 km).

Nasz klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny,
  • umowę o pracę,
  • stałą pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole,
  • szkolenia językowe, możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: 609 690 809 | pawel.burczy@agencja-headhunters.eu
Wymagane dokumenty: CV wraz z klauzulą
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami