Znajdź PRACĘcodziennie nowe oferty

Wszystkie nasze oferty są starannie wyselekcjonowane i pochodzą od rzetelnych pracodawców. Jeśli w naszej bazie nie ma interesującej Cię oferty - zostaw nam swoje CV, możesz też zapisać się do newslettera, by na bieżąco śledzić nowości.

Wybierz lokalizacje

Wybierz województwo

lub

wybierz miasto

Wybierz obszar

Stanowisko

Branża

Miejsce pracy

Data dodania

Telemarketer / Sprzedawca
Sprzedawca/ Przedstawiciel handlowy, Telemarketer,
Katowice
2018-03-06

Numer ogłoszenia: 611

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno – selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz  executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 10079.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy oferującej usługi prawno - windykacyjne dla Klientów biznesowych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • wyszukiwanie potencjalnych klientów w bazach internetowych
  • umawianie spotkań handlowych z klientami B2B dla Menadżerów ds. Sprzedaży
  • dbanie o prawidłowy obieg informacji wewnątrz Działu Sprzedaży
  • wpisywanie umówionych spotkań w systemie CRM

Wymagania:

  • min. rok dośiwadczenia w pracy sprzedawcy telefonicznego lub call center (mile widziana branża prawno- finasowa),
  • chęć rozwoju w branży prawno-finansowej,
  • duża swoboda wypowiedzi i komunikatywność,
  • zorientowanie na cel,
  • kreatywność w docieraniu do osób decyzyjnych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość MS OFFICE.

Nasz klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • pensję podstawową + premię od sprzedaży,
  • możliwosć rozwoju i awansu na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży,
  • miłą atmosferę pracy.
Lokalizacja: Katowice
Kontakt: 609 690 809 | pawel.burczy@agencja-headhunters.eu
Wymagane dokumenty: CV wraz z klauzulą
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami