Znajdź PRACĘcodziennie nowe oferty

Wszystkie nasze oferty są starannie wyselekcjonowane i pochodzą od rzetelnych pracodawców. Jeśli w naszej bazie nie ma interesującej Cię oferty - zostaw nam swoje CV, możesz też zapisać się do newslettera, by na bieżąco śledzić nowości.

Wybierz lokalizacje

Wybierz województwo

lub

wybierz miasto

Wybierz obszar

Stanowisko

Branża

Miejsce pracy

Data dodania

Fizjoterapeuta
Bawaria - Ingolstadt
2018-03-01

Numer ogłoszenia: 607

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno - selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz  executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 10079.

Dla naszego Klienta, nowoczesnej kliniki rehabilitacyjnej Ingolstadt, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta/tka

Region: Cała Polska

Zakres obowiązków:

Do podstawowych czynności należeć będzie opieka nad pacjentami kliniki rehabilitacyjnej.

Wymagania:

  • - wykształcenie kierunkowe: licencjat/magister fizjoterapii
  • - min. 2-letnie doświadczenie zawodowe
  • - zaawansowana znajomość języka niemieckiego (poziom B2)
  • - gotowość do wyjazdu za granicę na dłuższy okres
  • - zaangażowanie, samodzielność

Nasz klient oferuje:

  • - solidne i konkurencyjne wynagrodzenie
  • - umowę o pracę w klinice rehabilitacyjnej w samym centrum Ingolstadt
  • - przynajmniej 24 dni urlopu
  • - pomoc w przeprowadzeniu procesu uznania dyplomu
  • - pomoc ze strony pracodawcy w znalezieniu mieszkania
Lokalizacja: Bawaria - Ingolstadt
Kontakt: rafal.rzepka@agencja-headhunters.eu
Wymagane dokumenty: CV zawierające klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Headhunters Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135).
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami