Znajdź PRACĘcodziennie nowe oferty

Wszystkie nasze oferty są starannie wyselekcjonowane i pochodzą od rzetelnych pracodawców. Jeśli w naszej bazie nie ma interesującej Cię oferty - zostaw nam swoje CV, możesz też zapisać się do newslettera, by na bieżąco śledzić nowości.

Wybierz lokalizacje

Wybierz województwo

lub

wybierz miasto

Wybierz obszar

Stanowisko

Branża

Miejsce pracy

Data dodania

DYSPOZYTOR – DREZNO (DE)
Dyspozytor
Drezno
2018-01-22

Numer ogłoszenia: 549

Headhunters Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia), działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, firmy branży transportowej, do pracy stałej poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: DREZNO siedziba biura - Niemcy

Niemiecka firma z centralą w Dreźnie poszukuje doświadczonego DYSPOZYTORA do pracy na czas nieokreślony. Firma została założona w 2011 roku, posiada własną flotę chłodni, składającą się z 15-stu ciężarówek. Specjalizująca się głównie w przewozie żywności posiadająca stałych kontrahentów.

Zakres obowiązków:

  • pisemne oraz telefoniczne przyjmowanie zleceń od klientów
  • planowanie i organizowanie transportów
  • zdalna koordynacja pracy kierowców na terenie Niemiec
  • rejestracja zleceń transportowych, ustalanie optymalnych tras i nadzór nad praca kierowców
  • dyspozycja 15-toma chłodniami
  • kontrola czasu pracy kierowców
  • sprzedaż zleceń na giełdzie TimoCom
  • tworzenie planów pracy (Diestplan)

Wymagania:

  • ukończone i udokumentowane doświadczenie jako dyspozytor międzynarodowy
  • doświadczenie w dyspozycji co najmniej 15-stoma ciężarówkami
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • bardzo dobra znajomość TimoCom

Nasz klient oferuje:

  • zarobki adekwatne do poziomu kwalifikacji oraz doświadczenia (między 2.200 brutto a 3.500 brutto)
  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie, na niemieckich warunkach
  • umowę na czas nieokreślony
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania w Dreźnie
  • pracę w polsko-niemieckim zespole
  • 42h tygodniowo w biurze (07:00-17:00) / co drugi tydzień dyżur w domu
Lokalizacja: Drezno
Kontakt: amanda@agencja-headhunters.eu
Wymagane dokumenty: CV zawierające klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Headhunters Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).”
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami