Znajdź PRACĘcodziennie nowe oferty

Wszystkie nasze oferty są starannie wyselekcjonowane i pochodzą od rzetelnych pracodawców. Jeśli w naszej bazie nie ma interesującej Cię oferty - zostaw nam swoje CV, możesz też zapisać się do newslettera, by na bieżąco śledzić nowości.

Wybierz lokalizacje

Wybierz województwo

lub

wybierz miasto

Wybierz obszar

Stanowisko

Branża

Miejsce pracy

Data dodania

Inżynier Elektromechanik
Inżynier, Inżynier elektryk, Elektromechanik,
Stargard
2017-11-16

Numer ogłoszenia: 433

Headhunters Sp. z o.o. (KRAZ 10079) dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Stargard

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie linii produkcyjnej w ruchu
  • wykonywanie przeglądów okresowych dla maszyn i instalacji w zakładzie
  • przeprowadzanie konserwacji sprzętu zgodnie z planami
  • dokonywanie aktualnych napraw, sprawdzanie stanu sprzętu i zgłaszanie nieprawidłowości
  • przygotowywanie dziennych, tygodniowych i miesięcznych kart przeglądu
  • opracowywanie planów przerw konserwacyjnych
  • nadzór i kontrolna nad magazynem części zamiennych
  • przygotowywanie raportów o błędach oraz nadzór nad pracami serwisowymi
  • wszelkie inne prace związane z utrzymaniem linii produkcyjnej
  • udział w przygotowywaniu i wdrażaniu nowych inwestycji

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • kilkuletnie doświadczenie w dziale utrzymania ruchu
  • znajomość hydrauliki i pneumatyki
  • mile widziana znajomość AutoCad, Siemens Step 7, uprawnienia SEP 15kV
  • przynajmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego

Nasz klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie, w strukturach o ugruntowanej pozycji na rynkach europejskich
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długotrwałego zatrudnienia
Lokalizacja: Stargard
Kontakt: dorota@agencja-headhunters.eu
Wymagane dokumenty: CV zawierające klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135).”.
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami