Znajdź PRACĘcodziennie nowe oferty

Wszystkie nasze oferty są starannie wyselekcjonowane i pochodzą od rzetelnych pracodawców. Jeśli w naszej bazie nie ma interesującej Cię oferty - zostaw nam swoje CV, możesz też zapisać się do newslettera, by na bieżąco śledzić nowości.

Wybierz lokalizacje

Wybierz województwo

lub

wybierz miasto

Wybierz obszar

Stanowisko

Branża

Miejsce pracy

Data dodania

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych - Komorniki
Komorniki k. Poznania
2017-03-23

Numer ogłoszenia: 303

Obowiązki:
  • sprzedaż samochodów używanych,
  • praca w salonie samochodowym oraz na terenie Poznania i okolic,
  • budowanie bazy danych.

Wymagania:

  • - min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży samochodów używanych,
  • - umiejętność obsługi klietów indywidualnych,
  • - prawo jazdy kat. B.

Nasz klient oferuje:

  • - umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem,
  • - pracę w renomowanym salonie samochodowym,
  • - szkolenia branżowe,
  • - możliwość awansu.
Lokalizacja: Komorniki k. Poznania
Kontakt: hr@agencja-headhunters.eu
Wymagane dokumenty: CV
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami