Znajdź PRACĘcodziennie nowe oferty

Wszystkie nasze oferty są starannie wyselekcjonowane i pochodzą od rzetelnych pracodawców. Jeśli w naszej bazie nie ma interesującej Cię oferty - zostaw nam swoje CV, możesz też zapisać się do newslettera, by na bieżąco śledzić nowości.

Wybierz lokalizacje

Wybierz województwo

lub

wybierz miasto

Wybierz obszar

Stanowisko

Branża

Miejsce pracy

Data dodania

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Klasy Premium
Obsługa klienta, Dealer samochodowy, Specjalista ds. sprzedaży, Doradca Klienta,
Szczecin
2017-01-05

Numer ogłoszenia: 219

Headhunters Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) to zespół wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników. Działamy na terenie kraju, jak i za granicą. Zajmujemy się rekrutacjami stałymi oraz tymczasowymi. Zapraszamy do naszego Oddziału w Poznaniu!

Dla swojego Klienta, renomowanej firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW KLASY PREMIUM

Zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż samochodów marki premium,
  • pozyskiwanie klientów,
  • wysoka jakość obsługi klientów.

Wymagania:

  • znajomość tematyki marki premium,
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana kat. A,
  • dyspozycyjność.

Nasz klient oferuje:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • zatrudnienie od zaraz,
  • pracę od pon. do pt. w godz. 10.00 do 18.00,
  • pracę co drugą sobotę w godz. 9.00 – 14.00,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia wewnętrzne oraz wyjazdowe,
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,
  • wsparcie i współpracę ze strony zespołu, karty multisport,
  • darmowe wyjścia na Squash
  • ścieżkę certyfikacyjną,
  • wyjazdy za granicę,
  • uczestnictwo w prestiżowych imprezach, eventach, etc.
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt: hr@agencja-headhunters.eu / 669 696 269
Wymagane dokumenty: CV
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami