Znajdź PRACĘcodziennie nowe oferty

Wszystkie nasze oferty są starannie wyselekcjonowane i pochodzą od rzetelnych pracodawców. Jeśli w naszej bazie nie ma interesującej Cię oferty - zostaw nam swoje CV, możesz też zapisać się do newslettera, by na bieżąco śledzić nowości.

Wybierz lokalizacje

Wybierz województwo

lub

wybierz miasto

Wybierz obszar

Stanowisko

Branża

Miejsce pracy

Data dodania

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych
Obsługa klienta, Specjalista ds. sprzedaży, Doradca Klienta,
Komorniki k. Poznania
2016-12-12

Numer ogłoszenia: 194

Headhunters Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) to zespół wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników. Działamy na terenie kraju, jak i za granicą. Zajmujemy się rekrutacjami stałymi oraz tymczasowymi. Zapraszamy do naszego Oddziału w Poznaniu!

Dla swojego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DORADCA DS. SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW NOWYCH

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż samochodów nowych,

  • praca w salonie oraz na terenie Poznania i okolic,

  • budowanie baz danych,

  • opieka nad samochodami testowymi.

Wymagania:

  • wykształcenie – min. średnie,
  • doświadzenie w sprzedaży samochodów (mile widziane ok. 2-letnie),
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność negocjacji,
  • dyspozycyjność (od poniedziałku do piątku oraz co druga sobota),
  • znajomość pakietu Office (Exel, Power Point),
  • prawo jazdy kat. B.

Nasz klient oferuje:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • pracę od zaraz w renomowanym salonie samochodowym,
  • wynagrodzenie: podstawa + prowizja,
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym szkolenia,
  • możliwość awansu.
Lokalizacja: Komorniki k. Poznania
Kontakt: hr@agencja-headhunters.eu
Wymagane dokumenty: Cv
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami