Znajdź PRACĘcodziennie nowe oferty

Wszystkie nasze oferty są starannie wyselekcjonowane i pochodzą od rzetelnych pracodawców. Jeśli w naszej bazie nie ma interesującej Cię oferty - zostaw nam swoje CV, możesz też zapisać się do newslettera, by na bieżąco śledzić nowości.

Wybierz lokalizacje

Wybierz województwo

lub

wybierz miasto

Wybierz obszar

Stanowisko

Branża

Miejsce pracy

Data dodania

Regionalny przedstawiciel medyczny
Przedstawiciel medyczny
woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie i warmińsko-mazurskie
2016-12-07

Numer ogłoszenia: 193

Headhunters Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) to zespół wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników. Działamy na terenie kraju, jak i za granicą. Zajmujemy się rekrutacjami stałymi oraz tymczasowymi. Zapraszamy do naszego Oddziału w Poznaniu!

Dla swojego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie kontaktu i budowanie więzi z potencjalnymi klientami firmy,

  • opieka nad aktualnymi klientami firmy,

  • praca na podległym terenie trzech województw: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie,
  • przygotowywanie ofert handlowych i umów dla klientów, ustalanie szczegółowych warunków współpracy,

  • nadzór nad realizacją zamówień,

  • monitorowanie rynku, potrzeb klientów i działań konkurencji,

  • przygotowywanie raportów z wykonywania działań.

Wymagania:

  • doświadczenie w branży sterylizacji i dezynfekcji będzie mile widziane,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • praktyczna znajomość technik sprzedaży,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • ok. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w sprzedaży materiałów eksploatacyjnych lub sprzętu medycznego będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność przygotowania i kompletowania dokumentów sprzedaży/dokumentów przetargowych
  • dobra organizacja pracy własnej, orientacja na efekt, sumienność,
  • dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Nasz klient oferuje:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • zatrudnienie od zaraz,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop, Internet),
  • specjalistyczne szkolenia produktowe,
  • wsparcie i współpracę ze strony zespołu.
Lokalizacja: woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie i warmińsko-mazurskie
Kontakt: hr@agencja-headhunters.eu
Wymagane dokumenty: Cv
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami