Znajdź PRACĘcodziennie nowe oferty

Wszystkie nasze oferty są starannie wyselekcjonowane i pochodzą od rzetelnych pracodawców. Jeśli w naszej bazie nie ma interesującej Cię oferty - zostaw nam swoje CV, możesz też zapisać się do newslettera, by na bieżąco śledzić nowości.

Wybierz lokalizacje

Wybierz województwo

lub

wybierz miasto

Wybierz obszar

Stanowisko

Branża

Miejsce pracy

Data dodania

Pracownik działu handlowego z językiem niemieckiem
Administracja biurowa
Poznań
2016-12-07

Numer ogłoszenia: 192

Headhunters Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) to zespół wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników. Działamy na terenie kraju, jak i za granicą. Zajmujemy się rekrutacjami stałymi oraz tymczasowymi. Zapraszamy do naszego Oddziału w Poznaniu!

Dla swojego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO

Zakres obowiązków:

  • obsługa działu sprzedaży (sporządzanie ofert cenowych, obsługa zamówień i zgłoszeń reklamacyjnych),

  • bieżąca obsługa klientów krajowych i zagranicznych,

  • wystawianie dokumentów magazynowo - sprzedażowych, tworzenie analiz i kalkulacji na potrzeby działu,

  • obsługa strony internetowej i profilu firmowego na portalu społecznościowym,

  • reprezentowanie firmy podczas targów,

  • współpraca z działem księgowości w zakresie kontroli terminowego regulowania należności przez klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (niemieckojęzyczni klienci),
  • znajomość obsługi komputera na bardzo dobrym poziomie, w tym m.in. pakietu Microsoft Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Poznania i okolic,
  • kultura osobista, komunikatywność, dobra organizacja pracy.

Nasz klient oferuje:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • zatrudnienie od zaraz na samodzielnym stanowisku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizja,
  • niezbędne narzędzia pracy (m.in. samochód służbowy, telefon, laptop),
  • pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00-17.00,
  • możliwość rozwoju zawodowego, a także awansu w strukturze firmy,
  • prywatną opiekę medyczną.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt: hr@agencja-headhunters.eu
Wymagane dokumenty: Cv
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami