Znajdź PRACĘcodziennie nowe oferty

Wszystkie nasze oferty są starannie wyselekcjonowane i pochodzą od rzetelnych pracodawców. Jeśli w naszej bazie nie ma interesującej Cię oferty - zostaw nam swoje CV, możesz też zapisać się do newslettera, by na bieżąco śledzić nowości.

Wybierz lokalizacje

Wybierz województwo

lub

wybierz miasto

Wybierz obszar

Stanowisko

Branża

Miejsce pracy

Data dodania

Kierowca C+E (Teren UE)
Kierowca C+E
Teren UE
2017-09-19

Numer ogłoszenia: 11

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia), działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Baza: Żary

Zakres obowiązków:
  • przewóz, załadunek, rozładunek samochodów ciężarowych i maszyn rolniczych do klienta na terenie UE

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii C+E z wbitym kodem 95
  • pozostałe dokumenty: świadectwo kwalifikacji lub kurs na przewóz rzeczy i badania psychologiczne; karta kierowcy, zaświadczenie o niekaralności
  • minimum 2-letnie doświadczenie na większych zestawach

Nasz klient oferuje:

  • pracę w systemie 3/1 lub 2/1 - umowę o pracę
  • kilkutygodniowe profesjonalne szkolenie dla kierowców w Holandii (pracodawca pokrywa koszt zakwaterowania i wyżywienia)
  • wynagrodzenie w wysokości ok. 7000- 9000 zł netto
Lokalizacja: Teren UE
Kontakt: natalia.g@agencja-headhunters.eu
Wymagane dokumenty: CV z tematem wiadomości „Kierowca UE”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Headhunters Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami